Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Basında Biz
Basında Biz
 

1. Uluslararası Ekomüzeler Konferansındaydık Yazdır
Resmi Yazınlar
Image Ekomüzemiz Portekiz'de düzenlenen Dünya'nın ilk Uluslararası Ekomüzeler, Toplum Müzeleri ve Yaşayan Topluluklar (1st International Conference on Ecomuseums , Community Museums and Living Communities) konferansında makale konusu olarak anlatıldı ve resmi yazın olarak yayınlandı. Makale'de köyümüz ile ilgili yaşayış , yerli halkın tutumu, gelen misafirlerin izlenimi, ekomüzemizin fiziki şartları ve daha bir çok konu Dünyanın bir çok yerinden gelen katılımcılara sunuldu.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 04 Şubat 2013 )
Devamını oku...
 
CNN Türk Yeşildoğa Programı Ekomüzemizi Gezdi Yazdır
Televizyon
Güven İslamoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Yeşil Doğa programı köyümüzü ziyaret etti. Linkten detaya ulaşabilirsiniz .Son Güncelleme ( Pazartesi, 30 Mart 2015 )
Devamını oku...
 
Haberbudur İnternet Sitesi Yazdır
İnternet Haber

Türkiye'nin ilk Ekomüze Projesi İtalya'da görücüye çıktı.

 

Doğal ve Kültürel Mirası Koruma Derneği Başkanı Emin İNANDUĞÇAR Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi öğretim görevlisi Mustafa Doğan ile birlikte Türkiye'nin İlk ekomüze projesi olan Hüsamettindere Ekomüzesi'ni İtalya'ya tanıttı.

Son Güncelleme ( Pazar, 09 Mart 2014 )
Devamını oku...
 
Resmi Ziyaret Yazdır
Yabancı Basın
Ziyaretten bir kare Derneğimiz , İtalya Pinerolo Belediyesi ve Pinerolese Dağlık Bölge topluluğunun daveti üzerine 28 Temmuz 2012 tarihinde resmi bir ziyaret için İtalya ya gitti.
www.museodelgusto.it/it/notizie-2012/delegazione-turca-in-visita-al-museo-del-gusto.html
Son Güncelleme ( Pazar, 02 Aralık 2012 )
Devamını oku...
 
Devamı...

Üye Girişi

Üye Girişi

Kimler Sitede


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi 

- Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs 

Sitesi - Şahıs Web Sitesi