Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Duyurular arrow Bolu Doğa Turizm
Bolu Doğa Turizm Yazdır
Pazar, 09 Mart 2014
Dernek Başkanımız Yüksek Şehir Plancı Sayın Emin İnanduğçar , Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün ortak olarak düzenlediği Bolu ili doğa turizmi potansiyelinin ortaya konması, bu değerlerin ekonomiye kazandırılması, yöre insanının refah seviyesinin arttırılması maksadıyla düzenlenen Bolu Doğa Turizmi Çalıştayı ‘na katıldı.


Çalıştay da Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün Bolu'nun Karacasu Beldesinde bulunan Gazelle Otel'de düzenlediği "Turizm Çalıştayı”na Orman Su İşleri Bakanı’nın yanı sıra Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürü , Bolu Valisi , Bolu Milletvekilleri, Bolu Belediye Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, Bolu Orman Bölge Müdürü, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile diğer kurum yetkilileri katıldı.

Çalıştay da konuşma yapan başkanımız konuşmasında,

Doğal ve Kültürel Mirası Koruma Derneği’nce Bolu İli Mudurnu İlçesi Hüsamettindere köyünde bulunan Türkiye’nin ilk ekomüze projesi ve sürdürülebilir turizm konusunda sunum yaptı.

Çalıştay 2 .gününde Başkanımız Çalıştay’a katılan Orman Şu İşleri Bakanlığı personeline eko turizm ve ekomuze konusunda yaklaşık 2 saatlik eğitim verdi.

Orman Su İşleri Bakanlığı tarafından Dernek Başkanımız’a katılımından dolayı teşekkür belgesi verildi.


Son Güncelleme ( Pazartesi, 11 Nisan 2016 )
 
Sonraki >

Üye Girişi

Üye Girişi

Kimler Sitede


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi 

- Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs 

Sitesi - Şahıs Web Sitesi