Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa
Etkinlikler
İTALYAN VE İNGİLİZ KONUKLARIMIZ Yazdır
Cuma, 18 Kasım 2011

İNGİLTERE 'den ve İTALYA'dan , Türkiye de ilk olan ekomuze çalışmalarımızı ve Mudurnu yöresi geleneklerimizi yerinde görmek üzere gelen konuklarımız Mudurnu ve köyümüzde incelemelerde bulundular.

 

Son Güncelleme ( Cumartesi, 22 Eylül 2012 )
 
AİBÜ Biyoloji Böl. hocalarımızla gübreden enerji üretimi ve yerel üretimde çeşitlilik Yazdır
Salı, 11 Ekim 2011

Image Hafta sonu etkinliklerimiz çevremizi koruma, atıkların değerlendirilmesi ve yerel ürün çeşitlendirilmesi üzerineydi, üniversitelerimizin desteği ile çok güzel çalışmalar yaptık.

Son Güncelleme ( Cuma, 14 Eylül 2012 )
 
Temiz Çevre Yeşil Doğa İçin Elele Yazdır
Pazartesi, 10 Ekim 2011

Image Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Turizm ve İşletmecilik Bölümü öğrencilerinin “Temiz Çevre Yeşil Doğa” konulu köy çalışması;

Doğayı ve çevreyi temiz tutma, koruma konusunda farkındalık oluşturmak ve ekomüzemizle ilgili görsel tecrübe yaşamalarını , sağlamak amacı ile Çanakkale Onsekiz Mart Ün.Turizm ve İşletmecilik Bölümü 2. sınıf öğrencileri hocaları Mustafa Doğan eşliğinde yaklaşık 10 saatlik bir yolculuk yaparak Gökçeada’dan köyümüze geldiler.

Son Güncelleme ( Cuma, 14 Eylül 2012 )
 
Ekomüze Hüsamettindere Çalıştayı 6-7 Ağustos Yazdır
Pazartesi, 08 Ağustos 2011

Image Projemizin önümüzdeki dönem çalışma planlarını yapmak ve geldiğimiz noktayı değerlendirmek üzere haftasonu köyümüzde toplandık. Bize ekomüzeler konusunda akademik ve uluslararası destek veren Çanakkale Onsekiz Mart Ün. Öğr.Gör. Sn.Mustafa Doğan, Maltepe Ün. de Felsefe bölümü mastır öğrencisi olan Sn.Tekin Ateş, Beypazarı "Yaşayan Müze " kurucuları Sn.Harun Demir ve eşi Ankara Gazi Ün. Fen Edebiyat Fakültesi'nde Halk Bilimi Üzerine doktorasını yapan Sn.Sema Demir, Kent Konseyi Başkanı Sn.Mehmet Cantürk toplantımıza eşlik ettiler.Son Güncelleme ( Cuma, 14 Eylül 2012 )
 
EKOKÖY NEDİR? Yazdır
Cumartesi, 30 Temmuz 2011
Ekoköyler; kendi içlerinde ahenk içinde yaşarken, yaşadığımız dünya ile ve evrendeki canlı/cansız tüm oluşumlar ile de uyum içinde sürdürülebilir bir yaşam biçimi oluşturmaya öncülük eden insan topluluklarıdır.
Son Güncelleme ( Perşembe, 27 Eylül 2012 )
 
Çanakkale Onsekiz Mart Ünv. Öğr.Gör. MUSTAFA DOĞAN ile EKOMÜZELER üzerine konuştuk. Yazdır
Pazartesi, 14 Şubat 2011

Çanakkale Onsekiz Mart Ünv. Öğr.Gör.Mustafa Doğan ve Maltepe Üniversitesinden Tekin Ateş‘i köyümüzde misafir ettik.Son Güncelleme ( Cuma, 14 Eylül 2012 )
 
Köyümüz Politecnico di Milano Üniversitesinde Yüksek Lisans Tezine Konu oldu. Yazdır
Pazar, 10 Ekim 2010
Köyümüz , Ankara Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezun olan ve İtalya'da Politecnico di Milano Üniversitesi Restorasyon Bölümünde Yüksek Lisans yapan Betül Kurtuluş tarafından tez konusu olarak çalışılıyor.
Son Güncelleme ( Pazartesi, 11 Nisan 2016 )
 

Üye Girişi

Üye Girişi

Kimler Sitede


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi 

- Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs 

Sitesi - Şahıs Web Sitesi