Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow Köyümüz Politecnico di Milano Üniversitesinde Yüksek Lisans Tezine Konu oldu.
Köyümüz Politecnico di Milano Üniversitesinde Yüksek Lisans Tezine Konu oldu. Yazdır
Pazar, 10 Ekim 2010
Köyümüz , Ankara Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezun olan ve İtalya'da Politecnico di Milano Üniversitesi Restorasyon Bölümünde Yüksek Lisans yapan Betül Kurtuluş tarafından tez konusu olarak çalışılıyor. Aralık ayında teslim edilecek olan tezde köyün genel durumu ortaya konulup , köyün gelişimi konusunda projeler üretilecektir.
Betüle neden projemizi seçtiğini sorduğumuzda yurt dışınca bu amaçla yapılmış projeleri çok gördüğünü ancak kendisinin Türkiye'de böyle bir projeyi geliştirmek istediğini belirtmiştir.
Projemizi gördüğünde , gelinen noktanın beklediğinden çok daha ileride ve heyecan verici olduğunu söyleyen Betül artık projemizde gönüllü olarak çalışmaya başlamıştır.
İlerleyen aylarda projemizin çok daha ileri gideceği kaatindeyiz.
Son Güncelleme ( Pazartesi, 11 Nisan 2016 )
 
< Önceki

Üye Girişi

Üye Girişi

Kimler Sitede


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi 

- Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs 

Sitesi - Şahıs Web Sitesi