Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Deneyimlerimiz arrow Yurtdışı Deneyimlerimiz arrow Agriturismo Frasca Delle – Frasca’da bir agriturizm işletmesi
Agriturismo Frasca Delle – Frasca’da bir agriturizm işletmesi Yazdır
Cuma, 02 Kasım 2012
Gezimizin 2.günü akşam yemeği için gittiğimiz çok şirin bir işletme. Aslında bizim butik otel diye adlandırdığımız sistemin aynısını burada uygulamışlar: Birkaç odalık küçük bir işletme, yöresel yemekler ve ekolojik ürünler.


Bölgedeki yönetim sisteminde 1500-2000 kişilik küçük yerleşmelerin de birer Belediye Başkanları var. Bu işletme de bu yerleşmenin belediye başkanı hanımın yeriydi ve bize kendi hizmet etti. Gördüğümüzde çok şaşırdık. Çünkü Türkiye’de görmeye alışık olmadığımız bir durum.

 

İşletmenin dekorasyonu gerçekten çok özel ve otantik olarak yapılmış ve her türlü küçük ayrıntı düşünülmüş. 6 adet odası mevcut ve odaların dekorasyonları ile kullanılış amaçları birbirinden farklı dizayn edilmiş. Bazı odalar küçük bir stüdyo daire gibi yapılmış ve içlerinden 1 çocuk odası ve 1 adet ebeveyn yatak odası mevcut. Bazılarında çalışma odaları düşünülmüş.

 
 
Küçük de bir restoranı var. Havanın güzel olduğu zamanlar bahçede de yemek yeme şansınız olabiliyor. Restoranda çeşitli şarap türlerini tatmanız mümkün.
Bahçede bir adet masa tenisi ve 1 adet basket potası da mevcut. Zaman geçirmek için güzel bir yer oluşturulmuş. Çevresi sessiz ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturulmuş. Piedmont Bölgesine yolunuz düşürsene uğranması gereken bir yer.

 
Son Güncelleme ( Pazartesi, 10 Mart 2014 )
 
< Önceki   Sonraki >

Üye Girişi

Üye Girişi

Kimler Sitede


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi 

- Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs 

Sitesi - Şahıs Web Sitesi