Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

Ziyaretçi Defterine Yaz


Nermin Güday Kaçar    31 Mart 2013 00:20 | Bolu
Merhabalar,

Ben de Hüsamettindere Köyündenim. Babam merhum öğretmen Emrullah Güday' dır. Bu akşam köyümüzün ilk buluşması vardı. Eve geldikten sonra nette araştırma yaparken sitenize tesadüf ettim. Ve gurur duydum. Görsel bir şölenle, köyümü, ,insanlarımı, ve anılarımı hatırlamak mutlu etti beni. Umarım, bu değerler bizden sonraki nesillere tertemiz şekilde emanet edilir. Herkese selam ve sevgilerimi göndriyorum.

İsmet Gedik    21 Haziran 2012 11:58 | istanbul
İnternet sitesi gerçekten çok güzel olmuş, emeği geçenlerin ellerine sağlık, köyümüzden haber almak çok iyi oluyor.

edip    24 Mayıs 2012 16:30 | istanbul
ediptan@walla.com
gerçekten bu sehrın sıtresini atabilmek için böyle bir yere ihtiyacım var inşallah gelip köyünüzü ziyaret etmek istiyorum ve bulabilirsem bir yerde almak istyorum pazar günü görüşmek dileğiyle .

Trevon    30 Ocak 2012 05:05 | rjiAchrWLDMHpZTvK
info@rak-sh.de
I'm impressed! You've managed the almost impsoisble.
ÇOK ETKİLENDİM. NEREDEYSE İMKANSIZ OLAN BİR ŞEYİ ORGANİZE ETMİŞSİNİZ.

Sally    15 Kasım 2011 23:07 | Newcastle
I have just returned from a very specıal vısıt to the vıllage. It was a great experıence meetıng the local people ın the company of the new vıllagers from Istambul.
KÖYE YAPTIĞIMIZ ÇOK ÖZEL ZİYARETİMDEN HENÜZ DÖNDÜM .
YENİ KÖYLÜ OLANLARLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TOPLANTI GÜZEL BİR DENEYİM Dİ .

Peter    15 Kasım 2011 23:01 | New Castle
We enjoyed our visit to the first ecomuseum in Turkey. a wonderful experience meeting so many delightful and welcoming people. We hope to return next year to learn more about the village and the environment.
Türkiye deki ilk Ekomüze ziyaretimizde çok güzel vakit geçirdik.Mükkemmel bir toplantı deneyimi ve bir çok güzel ve misafir perver insanla tanıştık.Gelecek yıl köy ve çevre ile ilgili daha çok şey ögrenmek için yine gelmeyi planlıyoruz.

Bülent Özgen    13 Kasım 2011 01:57 | istanbul
b.ozgen@hotmail.com
Çalışmalarınızı gerçekten çok değerli buluyorum.kültür geçmişten bugüne ve geleceğe köprüdür.Birçok bilmediklerimiz aslında büyüklerimiz tarafından biliniyor ama bunları aktarma olanakları olmadığında elimiz kolumuz bağlı kalıyor.Çalışmalarınıza katılmak isterim..maddi manevi..bülent özgen gürcü kültürevi yönetim kurulu üyesi..

Ali    09 Eylül 2011 22:42 | ankara-nallıhan
allah rahmet eylesin.akkadınların halam çoook iyi insandı.tanısaydınız eğer sizde bana hak verirdiniz.çok sempatik,içten,doğal,sevgi dolu biriydi.
Böyle isanların değeri maalesef kaybedilince anlaşılıyor.evini alıp bir şekilde hatırasını devam ettirmeniz çok hoş olmuş.evin şimdiki sahibide yakışmış oraya...
haa bide çok titizdi rahmetli.yumurtayı bile iyice yıkayıp öyle haşlardı.gerisini siz düşünün...
nur içinde yatsın...

Ali    29 Ağustos 2011 21:00 |
sizler iyi,hemde çok iyi insanlarsınız.Bende bir Hüsamettindereli olarak sizler gibi hemşehrilerim olduğu için gurur duyuyorum...

Günay    16 Mayıs 2011 23:13 | İstanbul
-
Merhaba, güzel yürekli insanlar...
Siteniz, misyonunuz, yaşama bakışınız beni öyle duygulandırdı ki; göz yaşlarıma engel olamadım.
Müzik, fotoğraflar çok etkileyici.
Ne mutlu sizlere...Siz gerçek yaşamın, mutluluğun formülünü anahtarını elinizde sımsıkı tutmuşsunuz. Bırakmayacağınızdan eminim.
Şu an biraz zor ama ileriki zamanlarda mutlaka elimden gelen katkıyı sağlamak istiyorum. Sevgiler...

İpek    14 Ocak 2011 23:25 | istanbul
sitenizde, içim açıldı, yüzüm güldü:))
çok teşekkür ederim, sevgilerimle

Mustafa Dogan    09 Aralık 2010 10:21 | çanakkale
Merhaba,
Ben sizinle ekomüze projenizle için temasa geçmek istiyorum. Çanakkale Onsekizmart Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği bölümünde ders veren bir öğretim görevlisiyim. Bozcaada'da yaşıyorum, okul da burada. Benim odaklandığım araştırma alanım ekomüze. Başta Tunca Bökesoy, Burak Yakupoğlu ve sizin ellerinize sağlık. Umarım süreç beklentilerinize uygun başarılı bir uygulama olarak ilerler.
Turizm İşletmeciliği master tezim Ekomüze üzerineydi (Ekomüze odakli sürdürülebilir destinasyon ve Gökçeada üzerine bir uygulama) ve bu alanda yazılmış ilk tez oldu. İkinci olarak bir ekomüzeyle ilgili bir makalem Kocaeli Üniversitesinin İİBF dergisinde bu ay yayınlanacak. Geçen Kurban bayramında İtalya Piemonte bölgesinde, ki İtalya ve Avrupa'daki en yaygın ekomüzeciliğin olduğu bölgedir, ekomüzeyle ilgili bir workshop'a katıldım. Oradaki daha önce tanıştığım IRES, Bölge Valiliği ve diğer ekomüze uzmanlarıyla toplantılar yaptım. Fransa Besançon'da Fransa Ekomüzeler Federasyon'u direktörü ile ve yardımcısıyla görüşüp bir toplantı yaptım. Aynı zamanda Hugues De Varine, Peter Davis, Maurizzio Maggi gibi bu alandaki literatürün oluşmasında oldukça önemli olan kişilerle sürekli görüşüyorum.
Sizin ekomüze projenizi de internet üzerinden takip ediyorum şimdi web sitenizi de takip ediyorum. İlk olarak tezimi hazırladağım süreçte sizi öğrendim. Sizinle tanışmak ve mevcut projenizi daha yakından tanımak istiyorum. Mümkün olursa Ocak ayında da köyünüze bir ziyaret yapmak istiyorum. Hatta çıkarabilirsem ekomüze deneyiminizle ilgili bir uluslararası ya da ulusal yayın da yapmak istiyorum (makale, bildiri gibi) Ayrıca ekomüzeyle ilgili İngiltere'de çıkan bir kitaba benden Türkiye bölümü istendi ona da sizinle ilgili bilgileri göndermeyi düşünüyorum.
Bu amaçla öncelikle eğer mümkünse bana ekomüze projenizle ilgili detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Ayrıca bizim ara dönem tatilimiz içinde Ocak ayında Hüsamettindere'ye gelip mümkünse orada hem görsel hem de oradaki kişilerle (sizler, kurucular olabilirseniz çok iyi olur) görüşüp bilgi almak istiyorum..

saygılarımla,

Mustafa Doğan
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Gökçeada MYO-Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programı
Bozcaada Yerleşkesi Bozcaada-Çanakkale
Tel: 0286 697 03 30

Aysun Sökmen    06 Kasım 2010 09:07 | istanbul
Funda İnanduğçar aracılığı ile sizden haberdar oldum.
Henüz sadece "hakkımızda" sayfanızı okudum.
Şahane bir proje.
Çok tebrik ederim;dolan gözyaşıma ve çarpan kalbime engel olamadım.
Sabırsızlıkla duygularımı ziyaretçi defterinde aktarmak istedim.
Başarılarınızın Devamını Dilerim.
Aysun Sökmen

Kâmuran ESEN    04 Ekim 2010 19:01 | Mudurnu
Merhaba;
Sitenizi - itiraf edeyim ki- kıskandım. Hareketli görüntüler ve kar tanelerinin müzik eşliğindeki dansı çok güzeldi.
Çabalarınızdan, azminizden ve Mudurnu'yu tanıtma gayretinizden dolayı size teşekkür ediyorum. Ayrıca, tebriklerimi de sunuyorum.

Gülhan    28 Temmuz 2010 12:01 | İstanbul
Site çok güzel olmuş. Funda İnanduğçar'ın ellerine sağlık:)


21
Ziyaretçi Defteri Kayıtlar
1 2 »

Üye Girişi

Üye Girişi

Kimler Sitede


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi 

- Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs 

Sitesi - Şahıs Web Sitesi